Provozní doba
Po - Pá: 6:00 - 17:00
Sobota : 8:00 - 12:00 Příjem posledního zákazníka dvě hodiny před koncem provozní doby. (dle vytíženosti)

Partneři

Swarowski, Swarovsky, Svarovski šperky a bižuterie
Swarowski, Swarovsky, Svarovski šperky a bižuterie. Široká nabídka šperků se Swarowski Elements. Náramky, náušnice, prsteny, přívěsky, náhrdelníky a soupravy šperků Swarowski

Patchwork, patchwork látky, deky, výrobky, dárky, materiál a patchwork kurzy
Patchworkmanie.cz je internetový i kamenný obchod s patchwork výrobky. Nabízíme patchwork deky, patchwork polštáře, patchwork ubrusy a jiné výrobky. Dodáváme také látky na patchwork, vatelín a pomůcky pro patchwork. Pořádáme kurzy patchworku.

Numismatika - Výkup mincí, Výkup zlata, Zlaté mince, Stříbrné mince
Numismatika, numizmatika, to jsou zlaté mince, stříbrné mince, výkup mincí, výkup zlata. Informace o mincích a numismatice.

Prodej vozidel, výkup vozidel

Autobazar Cukrovar nabízí prodej vozidel, výkup vozidel i na protiúčet a zprostředkování prodeje vašeho vozu.

Založení společnosti, prodej ready made, založení evropské společnosti
C-firmy Europe S.E. nabízí založení společnosti, prodej ready made, založení evropské společnosti a poskytnutí sídla nejen v Praze.

Reklama autobusy
MOBILBOARD je profesionální dodavatel reklamy na dopravních prostředcích po celé České republice a na Slovensku. Zajišťuje reklamu na vozech MHD, příměstské a dálkové dopravy. Reklama na MHD je nazývána také transport, nebo dopravní outdoor.

Reklama autobusy
MOBILBOARD je profesionálny dodávateľ reklamy na dopravných prostriedkoch v rámci celej Slovenskej a Českej republiky. Zaisťuje reklamu na vozidlách MHD, prímestskej a diaľkovej dopravy. Reklama na MHD je nazývaná tiež ako transport alebo ako dopravný outdoor.

Skleníky
Skleníky Bureš nabízí kompletní výrobu a montáž včetně ukotvení a dopravy následujících výrobků: skleníky, přístřešky, pergoly, bazény, zimní zahrady a lodžie.

Výroba obalů,paletové nástavce, ochranné rohy, stretch fólie, exportní balení

Výroba obalů, paletové nástavce, ochranné rohy a hrany, stretch fólie a exportní balení.

Výroba obalů, nasávaná kartonáž, ekologický obal, recyklovatelný obal
Hlavní činností firmy TRIDAS, s.r.o. je výroba obalů a obalových materiálů. Obaly jsou vyráběny technologií nasávané kartonáže, která využívá jako vstupní surovinu sběrový papír. Obaly vyrobené touto technologií jsou pevné a pružné.

Pilové pásy

Vyrábíme pilové pásy na dřevo, textil, papír, molitan, tvrzené pěny a gázu. Vyrábíme také pilové pásy kmenové – WOOD MIZER. Dodáváme pilové pásy na plast a kov z nástrojové oceli. Dále dodáváme pilové pásy Wikus na kov.

Exportní balení
TRIDAS s. r. o. nabízí komplexní řešení logistického procesu společnostem, které realizují obchodování se zahraničními klienty a jejich výrobky vyžadují nestandardní balení, ochranu a kvalitní přepravu.

Skládací paletové ohrádky (paletové nástavce) jsou vhodné pro přepravu a uskladnění zboží na EURO paletách nebo paletách o shodných rozměrech. S jejich použitím se dosáhne lepšího využití ložné plochy palety. Plně nahradí papírové krabice, plechové a plastové boxy a pod. Najdou využití téměř ve všech průmyslových odvětvích.

Oblíbené jazykové kurzy v Praze. Nabízíme jak kurzy angličtiny, ale také francouzštiny, španělštiny, popřípadě kurzy češtiny pro cizince. Jazykové školy v Praze jsou jedny z nejlépe hodnocených škol v České republice. Díky letnímu kurzu studia v zahraničí Vaše dítě získá více sebedůvěry, pozná jiný životní styl země a také získá spoustu nových kamarádů, s kterými si užije mnoho zábavy. Sami musíte na vlastní kůži poznat, zda Vám studium v zahraničívyhovuje. Zjistíte tak, že nejen Vám rychle zvyšuje Vaše znalosti místního jazyka, ale také velmi kvalitně. Výuky angličtiny rozhodně litovat nebudete, ať už se dostanete do jakékoliv země na širém světě, vždycky se najde někdo, kdo angličtinu bude aspoň s minimální znalostí ovládat. Rádi by jste po škole zavítali na pomaturitní studium angličtiny? Máte chuť se naučit dobře komunikovat v anglickém jazyce a zároveň se dobře zabavit? Chcete, aby vaši zaměstnanci měli větší úspěch? Aby měli větší sebevědomí v anglické komunikaci? V tom případě jste na správné adrese. Firemní jazykové kurzy od London Institute jsou tu pro Vás.

Numismatika - Výkup mincí OlomoucVýkup zlata OlomoucZlaté mince českéStříbrné mince české
Numismatika, numizmatika, to jsou zlaté mince, stříbrné mince, výkup mincí, výkup zlata. Informace o mincích a numismatice.

Navštivte také